Albánie: Slightly zklamaní, ale stejně happy vol. 2

Jak název napovídá, nejsme tu asi ouplně spokojený. Jasně, Albánie tu s tim ruchem teprve začíná a tahleta omáčka okolo, ale to prostě nic nemění na tom, že tohle má bejt pětihvězdičkovej hotel. Nedokonalej servis a podobný věci okolo hotelu promineme, to je v pohodě, ale už nás prostě nebaví každej den jíst úplně to stejný co dny minulý. Hranolky, salát, kousek balkánu a to je tak všechno. Občas se objeví, že udělaj těstoviny nebo rejži (bez masa tak jednou za tři dny), to je taková malinká změna. Na večeři odteď chodíme ready na to, že pujdem prostě do restaurace, když tu nebude nic novýho. Bohužel All Inclusive už asi dávno není ten pojem co dřív, že v ceně prostě bylo všechno, co hotel nabízel a mějte na vědomí, že pořád mluvíme o "pětihvězdičkovym" hotelu. No co už. To jen takový postěžování si.


Jinak si to tu užíváme, pojedeme na vejlet, pořád se válíme na pláži nebo někde v okolí, bavíme se a užíváme jeden druhýho <3. Každej večer tu je nějaká zábava, ta taky není nic extra, ale aspoň tu neni úplně mrtvo. Přes den je tu děsný horko, pod 30 se to nezhoupne, tak snad to přežijeme. Opálený a možná i lehce připálený jsme asi taky. Každopádně malá rada pro každýho: když vaše dovolená neni přesně taková, jaká jste si mysleli, že bude, nekažte si tim svůj drahocenej čas. ŽIVOT JE MOC KRÁTKEJ :)


Vášnivý čtenář Světa ženy :D

Narozeninový dárek #polaroidlove
Jestli i vy máte podobný zkušenosti z dovolený, napište nám to do komentářů.

Díky za přečtení a krásnej zbytek týdne 

Dominik & Lenka

You Might Also Like

2 comments

  1. Kuře mám hotový, takže v klidu můžu psát komentář a neriskuju připálení vol. 2. :D Na jednu stranu mě mrzí, že dovolená není podle Vašich představ, na druhou stranu mám radost, že i tak se snažíte na tom vidět ty pozitivní věci a užívat si to. To je super přístup. Musím uznat, že takhle zpoza obrazovky, bych asi měla stejně přístup, ale jak se znám, tak být na místě osobně, tak mám plnou hubu keců a jsem otrávená, že to neni podle mých představ. Jsem perfekcionistka, takže chraň Bůh toho, co se mnou někdy pojede někam na dovolenou. :D Fotky pořád ale neskutečný a aspoň jste na svůj cestovatelský seznam přidali další destinaci, to je taky super pozitivum. :) Tak užívejte!
    (Dominik a Svět ženy -> nejvíc :DD)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak přece si nebudem kazit dovolenou pár nedokonalostma :) to je podle mě základ :) jinak máme taky plnou hubu keců, ale za chvíli to vždycky odejde a jsme okej. Děkujem za kompliment k fotkám :)

    OdpovědětVymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt