Car

Ženeva Motor Show: Skoro ušlapáni a nejdražší pizza v životě + VIDEO

Tak jo. Vrátíme se zase trochu v čase a to konkrétně do března tohohle roku, kdy jsme si zajeli do Ženevy na autosalon, protože proč ne. Oba milujem auta už od dětství a tohle byl náš velkej sen. Možná to bude většině z vás připadat jako naprosto zbytečná věc, trmácet se tisíc kilometrů 12 hodin v buse, aby pak viděl nějaký auta, ale pro nás to je uplně o něčem jinym. A ti co tuhle vášeň nechápou, tak bohužel, ale ze zkušenosti víme, že to prostě nejde vysvětlit.

Když jsme tuhle cestu plánovali, zprvu jsme chtěli letět a bydlet zas přes Airbnb. To bysme se ale dost plácli přes kapsu, a tak jsme na netu našli autobusovej zájezd s Vegatour přímo na veletrh. Odjíždeli jsme v pátek večer a v sobotu ráno jsme už byli na místě. Cesta byla, no, spali jsme tak 4 hodiny, ale jak jsme byli plný očekávání, tak jsme to ani necejtili (nemluvim o cestě zpátky :D).

A pak to všechno začalo.

Sotva jsme vešli do haly, už jsme se fotili s Chironem. Řeknu vám, jenom ten pocit stát vedle auta, který stojí 2,6 milionu dolarů což je v přepočtu nějakejch 60 mega a běžnej smrtelník ho jentak na ulici neuvidí, to stálo za to.

Omluvte můj fresh vzhled ale autobus


Potom už jsme jen pobíhali z místa na místo, aby jsme to všechno stihli. Všude kolem nás byly masy lidí a občas se stalo, že už jsme z toho skoro nemohli dejchat. Málem nás ušlapali a to i venku u cateringu, kterej stál za starou belu a byl dosti omezenej. Žádná gastroturistika se na tomhle autosalonu neudála, jo možná s VIP vstupem. Pagani sem, Bentley tam, byly to orgie. Zkrátka si tím můžeme odškrtnout jednu z největších motoristických slavností. Příště Detroit nebo Moskva, dej si.

Koncept Audi Q8


Audi S Q3 2018Alfa Romeo Disco Volante od Touring
Ferrari 488 aneb kůň ve žlutym


Budoucí člen naší rodiny - Range Rover Velar

Když jsme se doprodrali ke všemu, co jsme chtěli vidět, sedli jsme na bus do centra Ženevy a vyjeli tak poznávat krásy (a ceny) jednoho švýcarskýho města. Město je to opravdu hezký i v době autosalonu a vsadíme se, že i mimo něj je tu plno né tak běžnejch aut. Audi RS 6 na každym rohu, géčka nebo Lamba.
Závěrem tohohle výletu byla pizza za v přepočtu asi 600 korun, čekali jsme na ní asi 45 minut a už
jsme měli sto chutí odejít, ale hlad je hlad a vydrželi jsme to. A dobrá taky byla. Zašprechtili jsme francouzsky a bylo. Pak už zbejvala jenom úmorná cesta do Prahy. To byl náš trip do Ženevy.

ODKAZ NA VIDEO:

Mějte krásnej tejden a ve čtvrtek se na vás zas těšíme :)

Dominik & Lenka

PS: V sobotu nám začla třítýdenní dovolená (jak jste si mohli všimnout na instagramu - curly_struggle), takže o tom se zas zmíníme ve čtvrtečním článku. Stay tuned :)

You Might Also Like

1 comments

  1. Kvůli tomuhle jsem na Vás byla naštvaná už v tom březnu. Pamatuju si totiž, jak jste to psali na twitter. Štvete mě. Jakože už hodně. :D Ne, dělám si legraci. Aby bylo jasno. Já zbožňuju auta, ale mám z Vás pocit, že úplně jiným způsobem, než Vy. Vy se mi zdáte takový...jakože fajnšmekři. Já si připadám jako amatér. Koukám na formule, totiž koukala jsem, než to dali na placenej kanál, kterej se máma krtí platit. Když stíhám a vzpomenu si, čučim na Autosalon a občas na Top Gear. Znám značky, ne všechny, ale nejsem taková ta z těch pipin, co vykládaj, že jejich přítel "má to auto se čtyřma kruhama" (Za a) nemám přítele a za b) věděla bych, že se mluví o Audi :D). Vím i věci, který si myslím, že ne úplně každá holka zná, ale stejně...myslim, že kámen úrazu přichází s prozrazením, že zbožňuju Rychle a zběsile. Na mojí obhajobu, já vim, že ten film je spíš akčňák, než něco, co se točí kolem aut. Řekla bych, že u týhle nekonečný série jsou auta spíš takový zpestření, ale mě to baví. :D
    Takže...Ženevu Vám moc závidím. Do teď. Po tom videu ještě víc (nicméně, to jak tam ten pán otíral to auto prachovkou mě chtě nechtě pobavilo) a nevěřim tomu, jak se tam ty auta totálně lesknou. Je to hlavně záležitost světel, je mi to jasný, ale stejně. Bavilo by mě tam dělat nějakýho uklízeče nebo tak. :D Jako leštit na takovym místě karoserii, do toho bych šla i zadáčo. :D
    Takže tolik k mojí závisti a prozrazení mého amatérismu. Užívejte dovolenou (netušila jsem, že Vaše dovča ještě trvá), hlavně za mě, protože při představě, že já tady budu tak maximálně odhánět vlaštovky z omítky, aby nestavěly hnízdo, a vy se mazlíte s ovečkama...tak dík no. :D
    Mějte se krásně. (Ani u jednoho komentáře jsem nekontrolovala hrubky, takže jestli tam jsou, což je dost možný, tak se hluboce omlouvám, nechci vypadat jako negramot, ale pravdou je, že moje čeština se po gymplu, kde jsme měli převážně literaturu, značně zhoršila. :D)

    OdpovědětVymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt