Berlín x2: Za burgrama klidně 300km na otočku

A je to tady. Opět jsme se vydali do Berlína. A tentokrát bylo roznětkou pro to se rozhoudnout sem ject znova, to, že jsme tu měli (jak už jsme vám párkrát sdělili) ty nejlepší burgry. Jo, jeli jsme čtyři a půl hodiny jen kvůli burgrům. Tim spíš vám snad dochází, že to fakt myslíme vážně. BBB, netušíme co ten název obnáší (no a ani jsme to nehledali), ale hádáme, že to znamená Best Burgers Berlin.


B&W 

Experimenty


Při týhle příležitosti, jsme jeli společně s Lenky ségrou (která to dostala jako dárek k promocím) a její kamarádkou. Bydlelo se v AirBnB v námi ověřeném místě, který taky nemá chybu. Každopádně, když nepočítáme burgry, tak to byl hon za fotkama a dalším jídlem. Do rukou se nám dostaly ještě supr veganský donuty z Brammibal`s donuts. Jinak jsme si vlezli i do Let It Be. Chtěli jsme hodit oběd ve Sfizy Veg, ale tam bohužel otvíraj až v pět odpoledne takže to bylo pasé. Takže, aby se to shrnulo, žrádlo - fotky - žrádlo. To je celý, nijak jsme neběhali za památkama ani nic podobnýho. Šlo nám jen o to na víkend zase jen tak vypadnout, dát si fajn jídlo, užít si Berlínskou atmosféru a něco nafotit. Tak jednoduchý a jak super to je. Tyhle návratovky budeme určitě opakovat.

Experimenty vol. 2

Zeď sem, zeď tam, tentokrát bez plotu


No a řekl bych, že to je tak nějak všecko, zkoukněte fotky a pro příště.

Prostě, kolo, hezký kolo, kola jsou všude. - Kolo

Ten kdo nás bude chtít rozdělit, nechť se vrhá do řeky Sprévy a najme si potápěče.Další foto objevíte na našem Instagramu, tak neváhejte a upalujte se na něj juknout! Neukousne vás a je to zadarmo.

Dominik & Lenka

Hezkej tejden!

You Might Also Like

2 comments

 1. Berlín je pro nás docela dostupnej, že? A tam bych taky jela hned a nepojedu, protože neumim německy. Z Němců jsem snad ještě víc nervózní než z čehokoliv jinýho. Ale jednou to snad překonám.
  Když za mnou do Anglie přijela kámoška veganka, tak jsem se dozvěděla, že jako Berlín je snad v top 3 veganskuých evropských měst, což je docela pecka. Čekala jsem, že Londýn bude výš a tenkrát to bylo docela zklamání.
  Nicméně, výlet musel bejt vydařenej, fotky - žrádlo - fotky, nebo to bylo žrádlo - fotky - žrádlo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát jsme jeli hlavně za burgrama, ale dopadlo to tal, že jsme celý dny jen chodili a fotili a vobčas se někde zastavili na jídlo :) Berlín je celkově uplně top a to že je tam milion veganskejch restaurací a bister tomu (pro mě) přidává dalších x tisíc procent :D a ano, Berlín je dobře dostupnej :)

   Smazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt