Pohodovej víkend ve Varech

Jak jste už četli v přechozím článku, byli jsme na víkend v Berlíně. Tahle naše výpadovka se nám tak moc zalíbila, že jsme si řekli, proč to nezopakovat další volnej víkend. A tak nějak vzniknul tenhle trip do krásnýho městečka na západě Čech. 


Ubytování jsme brali klasicky přes AirBnB, to už znáte. Byla to celkem naše šestá cesta s ubytováním přes tenhle portál a zase nás přesvědčila, že je to asi jeden z nejlepších způsobů, kde a jak se ubytovat. Je to rychlý, levný a mnohem lepší než kdejakej hotel.

V sobotu jsme se jen tak potloukali centrem města a nasávali zdejší atmosféru, která byla fakt super, jelikož se zrovna konal festival dechový hudby. A ne, nebyly to jenom dechovky, hráli i klasiky a bylo to moc pěkný.
Kolem čtvrtý nás to zavedlo na lanovku a my se ocitli na vyhlídce.
Musim uznat, že i když jsem tady byla poprvý a nečekala jsem tak hezký město, určitě se sem někdy vrátim. Tenhle výlet byl dost v Dominikovo režii, protože Vary už znal z doby, kdy tam byl v lázních.
V neděli jsme se šli projít další částí města, kterou jsme v sobotu nestihli. Na oběd jsme skočili do BAGEL Lounge a rozhodně jsme toho nelitovali. Posuďte sami.


Na výběr mají i vegan verzi, ale my tentokrát šáhli jen po jedný z vegetariánských.


A to je asi všechno z našeho víkendu. Vary určitě doporučujeme a klidně i na víkendovou getaway - vyzkoušeno za vás. Jen buďte ready na vlny hlasitejch Rusáků, ale dá se to přežít.

Děkujeme za přečtení a zase za týden

Dominik & Lenka

You Might Also Like

2 comments

 1. Co mě teď překvapilo asi nejvíc, ačkoliv to bude znít trapně, je AirBnb v Čechách. Ne, že bych nevěděla, že to jde, spíš mě asi překvapil fakt, že Čech využije české AirBnb. Nicméně, mě to navedlo k tomu, že to snad taky vyzkouším. Zní to...dostupně. Na druhou stranu, Češi jsou Češi, docela vydřiduši, tak aby to naopak nestálo ještě víc.
  Kalamáry Vary (do teď nevim, jak někoho může napadnout tohle použít, ale prvně jsem to viděla ve filmu Poslední prázdniny (asi se na to dneska podívám :D)) jsou super město, až na tu Rusáky (ne, že bych byla rasista), a já to tam mám fakt moc ráda, i když jsem tam zase tolikrát nebyla.
  NICMÉNĚ, kdybyste neměli přes léto, co dělat, a nudili byste se, tak vyzkoušejte okolí Mariánek. Mají tam Park Boheminium a tam jsou miniatury našich památek. Asi to neni výlet s přespáním, ale třeba celodenní výlet autem / vlakem, to za to stojí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tim AirBnB jsme byli moc mile překvapený :) pán byl moc fajn a bydleli jsme v podkroví, takže jsme tam měli klídek a za tu cenu? No neber to :D jinak ty Rusáky taky nemusíme (Dominik možná ještě víc než já :D) a děkujeme za tip! Přidáváme na bucket list :)

   Vymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt