Tip na vánoční dárek

Tentokrát pro vás máme trošku něco jinýho než travel článek. Vzhledem k blížícím se Vánocům a začínajícímu nakupovacímu šílentví to bude tip na dárek. A ano, možná jste si toho všimli, lítalo to docela dost po instagramech a my měli to štěstí, že nás vybrali. Mluvíme tady o akci od Saal Digital, která nabízela vybraným poukaz na fotoknihu. A to jsme taky hezky využili.

Kniha se dá všelijak upravovat v programu, kterej si zdarma stáhnete na webu Saal Digital, zprvu byla aplikace docela hektická a může se stát, že dá zabrat vašemu počítači, ale zvyknete si relativně rychle a pak už se naučíte fígle, jak s tim pracovat. Pak už to je celý na vás. Nastavíte si, jakej formát knihy nebo fotoobrazu chcete, jakej tam bude nebo nebude použitej materiál, jaká bude vazba, kolik stránek a podobně. Ve výsledku vám to vyplivne cenu a hurá na editování.


Před samotným umístěním fotek na jednotlivé stránky si můžete vybrat, zda chcete jen označit fotky a oni se vám tam nějak naházej, nebo jestli si je budete vkládat jednu po druhé. V editoru si už jen hrajete s pozicema fotek na každý stránce a s pozadím, případně pak jestli tam chcete mít stín pod fotkou, text a podobný blbosti, je to jen na vás. Pak už stačí jen objednat. Kniha byla poslaná z Německa (hle, je to německá firma --> kvalita jasná).A opravdu, kniha je fakt kvalitní a máme z ní hroznou radost, jak se můžete podívat na přidaných fotkách. Je to profi. Supr kvalita za relativně dobrou cenu. Tahle akce byla fajnová a myslíme, že se k Saal Digital určitě vrátíme, protože jsme vážně nadšení tím co nám dodali. A pokud chcete krásnej dárek a hlavně originální, přímo od vás neváhejte, fakt se to vyplatí.

Dík za přečtení a zas příště
Dominik & Lenka
You Might Also Like

2 comments

 1. Zrovna nedávno jsem přemýšlela nad tím, že zase přejdu z SD karet na fotoalba. Neřikám, že úplně všechny fotky půjdou do alb, to bych se asi nedoplatila, ale když budu dostatečně schopná a kompetentní vybrat ty nejvíc top fotky (který teda jako ani tak nebudou těm Vašim sahat po kotníky, ale co už, každej se musíme učit), tak do toho určitě půjdu, protože se úplně vidim, jak jednou budu stará a budu si v křesle prohlížet fotky.
  Tohle vypadá taky moc hezky, i když to na můj vkus je až moc "digitální", chci říct, že jsem takovej spíš tvůrčí typ, takže by mi nevadilo si s tim vyhrát stylem, že koupím spíš scrabook a nalepím fotky a udělám doodles a miniatury a karikatury, apod. :D Krom toho mi něco říká, že tohle by na mě bylo moc drahý. Ale vypadá to jinak opravdu pěkně a pro Vás se to, vzhledem k té kvalitě fotek, uričtě vyplatí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je supr, že si chceš fotky vytisknout! Strašně rádi si tisknem fotky a lepíme do alb, protože je to mnohem lepší a hlavně se na ty fotky čas od času podíváme (nebo je vemem ukázat babičkám:D) jinak tuhle fotoknížku bychom si normálně taky nekoupili, ale vzhledem k nabídce jsme jí rádi vyzkoušeli :)

   Vymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt