Harrachov na víkend

Tak jo. V rámci šetření na větší dovču jsme opět nevydrželi pocit toho, že jsme nikde dlouho nebyli a zase museli spáchat něco aspoň u nás. Tentokrát jsme vyrazili v pátek odpoledne a do Prahy se vraceli v neděli k večeru. A byl to relax.


Celej pobyt jsem náhodou našla na slevomatu za dost dobrou cenu i s polopenzí. Navíc do Harrachova jsme chtěli už delší dobu a máme ho i na našem travel bucket listu. Takže o to lepčí to bylo. Na místo jsme se dostávali linkovym autobusem co vyjíždí z Černýho mostu, jen bacha, je to plný, protože to staví na milióně zastávek, takže pokud nechcete ject na stojáka, objednejte online s místenkama (a pak předbíhejte v řadě a nestujte tam jak trubky, což byl náš případ).

Hotel byl moc hezkej, čtyřhvězdičkovej Pytloun s wellnessem a polopenzí, no super. Snídaně byly v podobě bufáče, což bylo ještě víc super a večeře byly v podobě tří chodů s výběrem z lístku, i to bylo moc fajn. Pak tu ještě maj bar s kulečníkem, kterej jsme si taky vozkoušeli. Ve voucheru jsme měli půl hodinky ve wellnessu, ale ten byl pořád plnej a nestihli jsme si zamluvit místo, takže jsme se tam nedostali, no co se dá dělat.


První den po příjezdu jsme se po snídani rozhodli jít na procházku (co jinýho tam taky dělat, že jo) a tentokrát naše nohy směřovaly k Mumlavským vodopádům. Procházka hezky lesem kolem krásný vody, pecka. Jenom tam bylo celkem dost lidí, ale nic, co by se nepřežilo. Po procházce jsme jak jinak chtěli jídlo, jídlo je totiž fajn. Měli jsme vyhlídnutou jednu pizzerii (Verde Rosa, kde maj skvělý deserty i pizzu!) a když pomineme divnou cestu na google mapách, procházka to taky byla moc fajn.

Druhej den, jsme se museli do 12 vypravit z hotelu, a to jsme taky udělali, dali jsme si jedno rychlý pívo venku na trávě a běželi jsme na harrachovskou bobovou dráhu. Byli jsme jak malí, bobový dráhy máme rádi, a smažit si to zkrze les byla sranda, a ta vůně <3. Pak nás nenapadlo nic lepšího, než se jít zase nadlábnout no a kde jinde než v naší pizzerii, prtože jsme konzervy a prověřený podniky máme prostě rádi (to volám na tebe MomentCafé). No a cesta zpátky. Co se dá dělat, bylo to moc příjemný, supr relax a ikdyž jsme vlastně nic nestihli, bylo nám to uplně šumák, protože jsme si to užili. Utéct z města je supr věc.No a to by asi bylo tak nějak všechno, neudělejte si úpal v tomhle našem "jaře" a mějte se pěkně.

Zdar
Dominik & Lenka
You Might Also Like

2 comments

  1. Jako...ta příroda na mě přímo dejchá z těch Vašich fotek a mám úplně tendenci se sebrat a jet taky do Harrachova. Je pravda, že bych docela ocenila nějakej wellness. Člověk je v dnešní uspěchaný době pořád ve stresu a odpočívat někde jinde než ve vlastní posteli, je čas od času taky fajn. Jenže...kde na to vzít, když člověk zrovna dneska dal výpověď? :/ Nechápu, proč se nemůžu kousnout a říct si, prachy neprachy, člověk si taky občas musí dopřát a nemůže jak robot chodit jen do a z práce. Jsem asi moc majetnická a krkavá. Každopádně, hotýlek fajn, včera jsem omrkávala slevomat a kdo ví, třeba ten wellness fakt dopadne. :D Budu na Vás myslet.

    OdpovědětVymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt