Jeden zapomenutej článek

Jak už nadpis napovídá, tenhle článek máme v konceptech už nějakej ten pátek a tak nějak jsme ho s váma nesdíleli, protože jsme ho neměli dodělanej a hlavně nebylo moc vo čem psát. Ale řekli jsme si, že by byla škoda ho vyhodit.

První jarní neděle. Konečně se venku udělalo krásně teplo a my tak s chutí vyrazili na náš oblíbenej víkendovej brunch, tentokrát do Spižírny 1902.
A spokojenost? Maximální!
Obsluha skvělá, rychlá a milá, žádný čekání na jídlo ani na objednání. Všechno bylo vynikající a určitě doporučujeme za nás nejlepší chai latte s nemlékem v Praze <3

K večeru jsme pak vyrazili na Vyšehrad užít si sluníčko.


Dominik & Lenka

You Might Also Like

2 comments

  1. Já Vám úplně totálně závidím ten pražskej život. Včera jsem byla navštívit Anežku Ševčíkovou a když jsem slyšela, jak mi vypráví, jak tam funguje, že jako chodí do práce a sem tam se s někým sejde v té Praze a jdou na kafíčko do podobných podniků a tak. Zkrátka to na mě působí jako kdyby Praha byla úplně jinej a pro mě totálně vzdálenej svět. Prostě už jen ta myšlenka toho "šli jsme si užít sluníčko na Vyšehrad", to já říct nemůžu. A řekla bych, že to bude třeba i tím, že pro mě Praha vždycky bylo město, kam jsme jednou za čas jezdívali na výlet nebo nakupovat a byla to fakt velká věc, protože jsme jeli na celý den a teď slyšet teplický lidi, jak mluví o Praze v takovým domovskym stylu, to je prostě strašně super a zvláštní zároveň a jednou bych si to taky chtěla vyzkoušet. I když si nejsem jistá, jestli bych byla schopná bydlet v Praze. Kupodivu, není moc "teplických Pražáků", co si Prahu dokážou takhle užít jako vy, řekla bych. Aspoň soudě podle lidí, se kterými se o tom bavím.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak přece ty v Sunderlandu taky chodíš na kafča a do parku s kámoškou pokecat, ne? :) Jako upřímně už si přijdu víc doma v Praze než v Teplicích, protože když teda už přijedu do TP tak co tam vidim mě vždycky dost zděsí :D

      Vymazat

Domů Příspěvky Portfolio Kontakt